השבוע נפתח שבוע האופנה למידות גדולות ביוזמתה של הסטייליסטית גאלה רחמילביץ שנבחרה לאחת מ-50 הנשים המשפיעות בישראל ע"י מגזין פורבס ומועמדת לפרס 'נשים בחזית' לצד לאה פרץ ודורין פרנפורט של סלונה.

 צילום שני צדיקריו
צילום שני צדיקריו

אירוע האופנה למידות גדולות מתקיים בישראל זו הפעם השנייה ומחזיק בתואר 'אירוע האופנה הגדול בעולם למידות 42+' לאחר שעקף בגודלו את האירועים המקבילים בלונדון, פריז וברלין עם השתתפות של אלפי נשים בארץ (כ-7000 נשים) מול מאות בודדות בשאר בירות אירופה. אירוע האופנה של השנה למידות 42-60 בקונספט 'הוליווד גלאם', חווית אופנה ייחודית ואחרת לנשים במידות 42-60.

בעוד שבקניונים נערה או אישה במידות האלה יכולה למצוא מקסימום 2-3 חנויות המציעות לה בגדים, בחגיגת האופנה תוכל למצוא כל אחת 32 מציגות שהכינו עבורה קולקציות מטריפות  במגוון רחב של סגנונות; החל מקלאסי, רוקיסטי, הודי ועוד .  מקז'ואל ועד בגדי ערב.לכבוד האירוע נתפרו קולקציות בלעדיות שיושקו רק באירוע עצמו בהנחות ענק!

יהיו גרביונים צבעוניים ומדליקים עד מידה 58, פיג'מות והלבשת פנאי שמושקת לראשונה עד מידה 60, שמלות ערב READY TO WEAR  עד מידה 52-54 לראשונה בישראל, נעליים עד מידה 46, ליין בגדי ספורט שיושק לראשונה, הלבשה תחתונה ועוד.

באירוע יהנו הלקוחות מהנחות ענק, מתנות, הגרלות ואטרקציות- כמו שמגיע לכל כוכבת! בנוסף, יושק לראשונה בארץ מגזין סטייל פלאס S+, מגזין האופנה והלייף סטייל לנשים במידות 42+ במהדורה חגיגית ומודפסת! כמיטב המסורת באירוע, גם השנה יחשפו מעצבות חדשות את קולקציות הביכורים שלהן באירוע.

האירוע PSFW מתקיים בישראל זו הפעם השנייה ומחזיק בתואר 'אירוע האופנה הגדול בעולם למידות 42+' לאחר שעקף בגודלו את האירועים המקבילים בלונדון, פריז וברלין עם השתתפות של אלפי נשים בארץ (כ-7000 נשים) מול מאות בודדות בשאר בירות אירופה.

יום רביעי 16/12/15 בשעות 14:00-21:00

יום חמישי 17/12/15 בשעות 10:00-21:00

יום שישי 18/12/15 בשעות 9:30-14:00

// כניסה: 15 ש"ח //

 צילום שני צדיקריו
צילום שני צדיקריו

כל זה לצד תצוגות אופנה (ברביעי וחמישי), עמדות ביוטי מדליקות ואווירה חגיגית ונוצצת. חווייה שנשים רבות בישראל זכו לה כבר אין ספור פעמים בעוד שנערות ונשים מעל מידה 42 מודרות ממנה באופן עקבי.

האירוע ביוזמת והפקת הסטייליסטית גאלה רחמילביץ', שנבחרה השנה לאחת מ-50 הנשים המשפיעות בישראל ע"י מגזין FORBES  ומועמדת לפרס 'נשים בחזית' לצד לאה פרץ ודורין פרנקפורט של SALOONA. רחמילביץ' שהובילה ומובילה מהפכה בעולם האופנה הישראלי ויצרה תעשייה שלמה שפונה לנשים במידות 42 צפונה, הצליחה להעלות את הנושא לסדר היום התקשורתי ולגרום למעצבות רבות לפנות לפלח השוק הזה. לצד כל זה השיקה השנה מגזין אופנה ולייף סטייל הראשון בארץ הפונה לנשים במידות 42+ (ובאירוע יושק לראשונה במהדורה מודפסת).

המציגים באירוע:

אופנה

טליה TALIA

נומה NUMA

סו סימפל SO SIMPLE

HONEY B

NOEMI PLUS

MEEDOT.COM

LOL FASHION

צילה תפור עלייך

טולה TULA

טלי אימבר

MOTIF

TONSHINIO טונשיניו

AYE

FOLKENFOLK

לילא

יעל אגם

עדי שדה

קרנית

הלבשה תחתונה, בגדי ספורט ופנאי

גרביונים מיוחדים עד מידה 56-58

דרגונפליי- הלבשה תחתונה במידות גדולות

EVERYBODY בגדי ספורט

נעליים במידות גדולות

LEGZ

אורן וקסלר

תכשיטים

אסנת גוטמן דיזיין

דוד כהן

STORY OF ANKA

LINOR NABATI

LOKITA

DIDI

PAULA LAPIDOT

תיקים

מאיה שלו