טקס פרסי   World Travel סיכם את שנת 2016 בתיירות הבינלאומית. לחברת התעופה הטובה ביותר בעולם נבחרה בשנה השמינית ברציפות Etihad Airways , חברת התעופה הלאומית של נסיכות אבו דאבי.בתחום המלונאות זכה בתואר המלון הטוב בעולם Grosvenor House בלונדון.אתר הוטלס קומביינד זכה בקטגוריה למציאת מלונות במחירים הזולים ביותר.

טקס פרסי   World Travel סיכם את שנת 2016 בתיירות הבינלאומית, בארוע הכריזו על ספקי שרותי התיירות המובילים בקטגוריות שונות של תעופה ומלונאות, גם בתחום הטכנולוגי נבחרו פיתוחים המוזילים את עלות החופשה ומשפרים את החוויה.

מטוס בדרך לחופשה.צילום עמיעד טאוב

לחברת התעופה הטובה ביותר בעולם נבחרה בשנה השמינית ברציפות Etihad Airways , חברת התעופה הלאומית של נסיכות אבו דאבי המציעה לאורחיה טיסה בחדר פרטי במטוס. כל הנוסעים במטוס זוכים ל- WiFi ושקעי חשמל כדי שלא יהיו מנותקים מהעולם במהלך הטיסה.

בקטגוריית חברת תעופה לואו קוסט זכתה אייר אסיה המלזית, חברת הלואו קוסט הגדולה באסיה שמפעילה טיסות ל-88 יעדים ב-25 מדינות.

בתחום המלונאות זכה בתואר המלון הטוב בעולם Grosvenor House בלונדון המשמש גם את משפחת המלוכה ושומר על סגנון ארוח אנגלי מסורתי. למלון הבוטיק הטוב בעולם נבחר Saxon Hotel בדרום אפריקה, המטפח סביב המלון גן עדן צומח שתוחם באווירת רוגע חדרים מרווחים ובריכה רחבה.

אתר הוטלס קומביינד זכה בקטגוריה למציאת מלונות במחירים הזולים ביותר, מתוך מאגר רחב של יעדים ורמות ארוח משתנות. בתחום השכרת רכב בחו"ל זכתה אפליקציית RentalCars המאפשרת השוואת מחירים בייעדים שונים. הפרס על האתר הטוב ביותר שמופעל על ידי לשכת תיירות ממשלתית הוענק לארצות הברית על אתר VisitTheUSA.

שדה התעופה הטוב ביותר הוא צ'נגי בסינגפור, המספק סיורים במדינה ללא תשלום לאורחים שמבצעים בו קונקשיין ורוצים להתרשם מהיעד שנחתו בו לשעות ספורות.

היעד עם פוטנציאל הצמיחה הגדול ביותר לשנת 2017 היא סנט פטרסבורג הבירה הצפונית של רוסיה, שמבצעת השקעות בתשתית התיירות כחלק מההיערכות לארוח משחקי המונדיאל הקרוב.