חברת שיכון ובינוי נדל"ן מדווחת כי ראש העין זו העיר בה היא מכרה הכי הרבה דירות השנה. החברה יוצאת בהפנינג מכירות כל שבועיים  בימי שישי  תחת הכותרת שישי קצבי, ברנץ' מפנק עם כיבוד והטבות  לרוכשי דירה בפרויקט.

צילום: הדס שפירא
צילום: הדס שפירא

מאז תחילת שיווק  נמכרו בחלומות ראש העין , הפרויקט של שיכון ובינוי נדל"ן בשכונת פסגות אפק  378 דירות. מתחילת השנה נמכרו כבר 106 דירות סה"כ ונותרו לחברה לשווק בשני המתחמים בשכונת פסגות אפק  120  דירות.

שכונת 'חלומות ראש העין החדשה' מוקמת בשכונת פסגות אפק בצמוד לשכונות גבעת טל ופסגות אפק, ומציעה בתי ספר וגני ילדים איכותיים, לצד שירותי קהילה אחרים במרחק הליכה ופארק ירוק שיספק מקומות משחק רבים לילדים. פרויקט חלומות ראש העין החדשה יכיל בסה"כ כ – 498 דירות במגוון גדלים , כאשר עד עתה נמכרו 378  דירות . בכל מגדל יהיו דירות במגוון גדלים, ביניהם 3,4,5 מיני פנטהאוז ופנטהאוזים במפרט איכותי. כל הדירות יבנו על פי עקרונות הבנייה ירוקה המחמירה לפי תו תקן 5281 כפי שבונה החברה בכל הפרויקטים שלה ברחבי הארץ.

תחילת השיווק של הפרויקט היה כזכור באירוע מכירות גדול. אז נמכרה דירת 4 חדרים במחיר של החל מ 1,140,000 שקל . למעלה מ200  דירות נמכרו בכנס המכירות . אז גם נמכרו דירות 3 חדרים בפחות ממיליון שקלים. כיום דירת 4 חדרים נמכרת במחיר של החל מ 1.43 מיליון שקלים

לדברי דורית סדן סמנכ"ל השיווק של שיכון ובינוי נדל"ן: " השכונה החדשה נחשבת  להצלחה ענקית במרכז הארץ .  מדובר בשכונה שמהווה שינוי לעיר ראש העין עצמה . מה שאם המושבות עשתה לפתח תקווה ופרס נובל עשתה לראשון לציון כך שכונת פסגת אפק לראש העין הישנה זו שכונה של אלפי דירות חדשות בשכונה מדהימה ואיכותית ונגישה לכל מקום.

לא סתם זוגות צעירים ומשפחות צעירות מגיעות כל שישי להתעניין ורבים מהם רוכשים דירה בפרויקט. מדובר על אוכלוסיה חזקה ממרכז הארץ, תל אביבי, פתח תקווה, ומישובי השרון שמחפשים לגור בשכונת מגורים איכותית , נגישה וחדשה במחיר סביר."

שיכון ובינוי נדל"ן יוצאת בהפנינג מכירות כל שבועיים  בימי שישי  תחת הכותרת שישי קצבי לסיום כל הדירות בפרויקט. כל שבועיים יתקיים ברנץ מפנק במשרד המכירות של החברה בראש העין במתחם הקבלנים, עם כיבוד והטבות  לרוכשי דירה בפרויקט.